Kategorie
Bez kategorii

Zleć nam dorabianie kluczy w Warszawie!

Czy możesz zmienić kluczyk do samochodu na kluczyk z klapką? Często możemy, włóż klucz do najbliższego salonu ślusarskiego oferującego dorabianie kluczy, a my sprawdzimy, czy jest dostępny dla Twojego samochodu.

Czy wykonujesz piloty do bram/garażów i dorabianie kluczy? Tak, posiadamy szeroki asortyment, w tym wiele oryginalnych producentów. Nie przechowujemy ich w sklepie, ale możemy dopasować większość modeli do kolekcji następnego dnia. Powiedziano mi, że mój klucz jest specjalistycznym kluczem bezpieczeństwa.

Czy możesz dokonać dorabiania kluczy? Możemy zrobić większość kluczy bezpieczeństwa. Niektóre można wyciąć w naszych oddziałach, ale inne mogą wymagać zamówienia w naszym Centrum Technologii Kluczowych. Niektóre klucze bezpieczeństwa będą wymagały podania dokumentu tożsamości, dowodu adresu i pełnomocnictwa. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym oddziałem Mój klucz nie wygląda jak „normalny” klucz. Ma w sobie małe wywiercone otwory.

Czy możesz to zrobić? Tak, większość z tych kluczy możemy wykonać dorabianie kluczy, ale należy je zamówić za pomocą kodu klucza. Większość zajmuje około 2 do 3 dni Co się stanie, jeśli moje klucze nie działają i jestem zablokowany? Zawsze zalecamy wypróbowanie kluczy, zanim zaczniesz na nich polegać. Mamy jednak usługę tworzenia kopii zapasowych, która nie ma sobie równych. Częścią tej usługi jest dostęp do naszych ogólnopolskich w pełni wykwalifikowanych mobilnych 24 godzinnych ślusarzy dorabiających klucze.