Kategorie
Bez kategorii

Treski, peruki naturalne i syntetyczne – poznaj ofertę Rokoko

Dzisiaj peruki są prawie nie do odróżnienia od naturalnej głowy włosów. Ręcznie wiązana sierść dziecka lub ukryte we wnętrzu „ukryte” wątki dają realistyczną linię włosów. Dzisiejsze włókna syntetyczne są znacznie cieńsze niż kiedyś, co pozwala na delikatną akcję „poruszaj się jak poruszasz”. Na wiele sposobów syntetyczne peruki są łatwiejsze w obsłudze niż naturalne włosy, ponieważ włókna peruki utrzymują styl i kształt w nienaruszonym stanie z dnia na dzień. Wiele stylów ma otwarte nauszniki, które ułatwiają noszenie okularów.

Czy peruka nie jest niewygodna? Wiele lat temu peruki były robione z czapkami, które były zdecydowanie gorące i lepkie. Dzisiaj, wraz z wynalezieniem peruki wygodnej, odcinki włókien zwane wątkami są przyszyte do bawełnianych lub koronkowych pasków elastycznych, które kształtują głowę, ale pozwalają na swobodny przepływ powietrza. Komfortową czapkę wprowadzono pod koniec lat osiemdziesiątych, która eliminuje siatkę u góry, zapewniając dodatkową lekkość i lepszą wentylację.

Co jeśli moja peruka spadnie z głowy? Peruka, która pasuje do twojej głowy, jest niezbędna dla bezpieczeństwa. Właściwe dopasowanie zapobiega poślizgowi. Poszukaj poprawek na karku. Prawie każda peruka ma dwa cienkie, przypominające rzepy, regulatory na tylnym brzegu peruki. Można je dokręcić lub poluzować, aby uzyskać prawidłowe dopasowanie. Elastyczne koronkowe czapki również zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie. Zakładki na uszy w skroniach i przedłużenia na karku delikatnie dopasowują się do głowy, utrzymując perukę pośrodku i bezpiecznie. Odwiedź salon peruk Rokoko – poproś również o obejrzenie peruk o różnych rozmiarach. Peruki występują w bardzo drobnej, drobnej, drobnej średniej, średniej, średniej wielkości i dużych rozmiarach.