Kategorie
Bez kategorii

Piżamy, obuwie i ciążowa odzież

Tak, chcesz czuć się komfortowo przez cały dzień, ale jednym z najważniejszych momentów w utrzymaniu komfortu jest sen.

Spanie w ciąży jest już trudne – czy to dlatego, że nie czujesz się komfortowo z rosnącym guzem, czy po prostu co godzinę budzisz się, aby iść do łazienki, ważne jest, aby zaopatrzyć się w wygodną piżamę, która pozwoli na ultra relaks. Ciążowa odzież to także piżamy – one gwarantują, że idealnie ślizgają się po Twoim guzie, a ponadto są wykonane z najwygodniejszych materiałów, które pomogą Ci uzyskać tak potrzebne przymknięcie oczu. Nie możesz zapomnieć o stopach.

Mimo że podczas ciąży cała uwaga skupia się na brzuchu, to Twoje stopy i nogi są tymi, które muszą utrzymać dodatkowy ciężar nie tylko ciążowa odzież jest Ci potrzebna. Twoje stopy mogą puchnąć, kostki mogą stać się kostkami i możesz mieć trudności z chodzeniem nawet na krótkich dystansach.

Aby to wszystko pomieścić, znajdź parę bezproblemowych butów wykonanych z wygodnego materiału, takiego jak pianka, i które pozwolą Ci chodzić bez ucisku. Te bez sznurowadeł, które ślizgają się na stopach, to tylko dodatkowy bonus dla twojego zdrowia psychicznego! Ciążowa odzież i obuwie dostępna w sklepie Happymum – zajrzyj na stronę www i poznaj ofertę na ciążowe tekstylia!