Kategorie
Bez kategorii

Kasy fiskalne idealne do restauracji!

Restauracyjne kasy fiskalne mogą być nieco bardziej skomplikowane. Wymagają one komunikacji z obsługą kuchni i kelnerów, drukowania paragonów sprzedaży i przyjmowania płatności. Podstawowe elementy, których właściciele restauracji powinni szukać w kasach, obejmują drukarkę kuchenną, automatyczne obliczanie podatków, możliwość podłączenia do systemów POS, elektroniczne przetwarzanie płatności i ekrany dotykowe.

Przyjrzyjmy się tym funkcjom jakie mają kasy fiskalne.
– Drukarka kuchenna: System kasowy POS integruje się z drukarką kuchenną i sprawia, że ​​wysyłanie zamówień z restauracji do kuchni jest błyskawiczne.

– Automatyczne obliczanie podatku umożliwiają właśnie kasy fiskalne! Aby zwiększyć szybkość obsługi, idealnie jest, aby Twoja kasa automatycznie obliczała podatek na rachunku w restauracji. Przetwarzanie kredytu i debetu: Kolacje często przychodzą do restauracji i oczekują płatności kartami kredytowymi lub debetowymi. Wybrana przez Ciebie kasa fiskalna powinna obsługiwać dowolną metodę płatności.

– Przetwarzanie płatności czekiem i gotówką: Wielu klientów nadal używa gotówki i czeków podczas posiłków. Upewnij się, że ci klienci nadal mogą być obsługiwani przez system, który dokumentuje płatności gotówką i czekiem.

– Szuflada kasowa o dużej wytrzymałości: Wytrzymała szuflada na gotówkę to podstawowa cecha potrzebna w restauracjach typu fast-food. Kasy fiskalne online umożliwią Ci dokonywanie zmian dla klientów płacących gotówką, a pieniądze będą bezpieczne.