Kategorie
Bez kategorii

Jakie kolor bramy do garażu wybrać?

Twoje drzwi wejściowe i bramy są w centrum Twojego domu. Brama garażowa powinna uzupełniać drzwi wejściowe i nie może konkurować o uwagę. Może wydawać oświadczenie, ale subtelne. Z wyjątkiem domów niestandardowych lub wysokiej klasy, większość domów ma standardowe drzwi garażowe, ale mimo to drzwi garażowe zawierają oświadczenie o twoim domu, dlatego ważne jest, jak wygląda, ponieważ chcesz mieć pozytywny urok. Wybierając kolor bramy garażowej, należy wziąć pod uwagę kolor cegły lub kamienia, kolor dachu i inne kolory, które pojawiają się z przodu domu.

1. Biały.
Biały to klasyk i popularny wybór. Białe bramy garażowe są jasne i wyraźne. Minusem bieli jest to, że pokazuje ślady łatwiejsze niż ciemniejszy kolor. Należy pamiętać o tym, że w rodzinie jest hokeista piłki. Miękki szary brama garażowa, miękka szarość Szary stał się nowym neutralnym elementem dekoracyjnym. Miękki i blady, ten klosz ma wszystkie cechy idealnego koloru bramy garażowej. To wtapia się w tło z wieloma kolorami cegły i utrzymuje centralny punkt Twojego pięknego domu, drzwi wejściowych i ogrodów – a nie nudnych bram garażowych.

2. Czarny lub ciemnoszary.
Czarny zawsze był popularnym wyborem kolorów do bram garażowych. W nowszych projektach mieszkaniowych najlepiej nadajesz się do malowania drzwi garażowych w kolorze głębokiej czerni-niebieskiej lub ciemnoszarej jako „modniejszych” odcieni do tradycyjnej „kruczoczarnej”. Jednak wybierając kolor, należy wziąć pod uwagę inne cechy domu, takie jak styl i kolor cegły. Aby uzyskać nowoczesny wygląd, pomaluj szyby tego samego koloru. Czarne wykończenie okien jest teraz modne! Czerń jest elegancka i łatwiej ukrywa brud niż drzwi o jaśniejszym kolorze. Minusem czerni jest to, że może wyglądać surowo, jeśli nie zostanie wykonana prawidłowo.