Kategorie
Bez kategorii

Dlaczego długopisy reklamowe to dobry wybór?

Co powinieneś wiedzieć kupując długopisy reklamowe?  Jeśli chodzi o wybór długopisu promocyjnego, zanim sfinalizujesz zakup, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy.

Budżet: długopisy reklamowe mają szeroki wybór cen, które pasują do każdego budżetu. Uważaj jednak na długopisy niskiej jakości, czasem dostajesz to, za co płacisz.

Ramy czasowe: Jak szybko potrzebujesz długopisów? Możesz także uprościć wybór pióra i unikać złożonych projektów, ponieważ ich przetwarzanie może potrwać dłużej.

Minimalne ilości: Ponieważ długopisy reklamowe są małe i niedrogie, ich minimalne ilości są zwykle znacznie wyższe niż w przypadku innych produktów. Dobrą wiadomością jest to, że każdy stylowy długopis będzie miał inne minimum i możesz wyszukiwać według potrzebnej ilości.

Funkcje: Ponad tysiąc różnych piór do wyboru pozwala filtrować to, czego szukasz według funkcji. Możesz znaleźć pióro w oparciu o cenę, kolor atramentu, materiał i wiele więcej.

Rodzaj pisaka: Istnieje 6 różnych typów pisaków, w tym markery i zakreślacze. Każdy rodzaj pióra będzie miał inny styl pisania. Długopisy najlepiej nadają się do szybkiego i szybkiego pisania, natomiast pióra wieczne mają cieńszy atrament, który łatwo się rozmazuje. Możesz znaleźć elegancki, skórzany długopis dla swoich najlepszych klientów lub niezapomniany prezent, który wszyscy pokochają.

Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wybrać opcję, która odpowiada Twojemu budżetowi, dotrze na czas z pożądaną potrzebną kwotą i ma pożądane funkcje. Wskazówki i porady dotyczące projektowania długopisów Jeśli chodzi o wybór długopisu promocyjnego, zanim sfinalizujesz zakup, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy.

Długopisy są małe i wąskie, co oznacza, że ​​mają znacznie mniejszą powierzchnię nadruku w porównaniu do innych artykułów promocyjnych. Jeśli masz duże logo lub chcesz uzyskać wiele informacji na temat przedmiotu promocyjnego, długopis może nie być dobrym wyborem. Używaj długopisu z reklamą! Jeśli Twoje logo jest zbyt szczegółowe, najlepiej wybrać opcję tekstową i dołączyć dane kontaktowe, takie jak numer telefonu lub strona internetowa. Możesz także dodać małą ikonę, przeszukując tysiące zdjęć dostępnych w naszej bibliotece darmowych clipartów. Mimo, że długopisy reklamowe są małe, maksymalne wykorzystanie obszaru nadruku pozostawi trwałe wrażenie.