Kategorie
Bez kategorii

Co oferuje producent listew kablowych?

Producent listew kablowych to najbardziej „podstawowy” rodzaj dławnic w naszym asortymencie. Dławnice kablowe z tworzywa sztucznego mają uniwersalne zastosowanie, w sytuacjach, gdy nie występują ekstremalne warunki wpływające na dławnicę kablową i nie są wymagane wyjątkowe właściwości. Producent listew kablowych zapewnia wystarczającą szczelność dla większości uniwersalnych zastosowań. Plastikowe dławnice kablowe dostępne są w trzech kolorach (jasnoszary, srebrnoszary i czarny) oraz o długościach gwintów od 8 do 18 milimetrów.

Ze względu na różne certyfikaty EC i IECEx o jakie dba producent listew kablowych, z którymi ten dławik kablowy jest zgodny, ten typ dławika kablowego jest certyfikowany do użytku w środowiskach, w których występuje ryzyko wybuchu. Wszystkie nasze dławiki kablowe z tworzywa sztucznego Ex i certyfikaty, które spełniają, można znaleźć tutaj.

Dlatego są mocniejsze niż plastikowe dławnice kablowe i oferują wyższą odporność na korozję oraz różnego rodzaju naprężenia i obciążenia mechaniczne. Nie są jednak tak mocne jak dławiki kablowe ze stali nierdzewnej. Doskonale nadają się do zastosowań, w których dławik kablowy jest narażony na różnego rodzaju wpływy środowiska, w których plastikowy dławik kablowy nie byłby wystarczający.