Kategorie
Bez kategorii

Awaryjne otwieranie zamków a opcje wykorzystania domowych narzędzi!

Włamywanie się do zamkniętych samochodów to niebezpieczna i często nielegalna praktyka. Wraz z niedawnym wzrostem liczby kradzieży samochodów rośnie liczba skradzionych samochodów bez kluczyków. Chociaż istnieje wiele sposobów na awaryjne odblokowanie samochodu i zamków bez kluczyka, metody te zazwyczaj nie są bezpieczne ani legalne.

Oto  niekonwencjonalne sposoby na awaryjne otwieranie zamków! Jeśli znajdziesz dziurkę od klucza, taką jak ta z boku drzwi samochodu, możesz włożyć do niej coś, aby odblokować drzwi. Jednym ze sposobów na awaryjne otwieranie zamków jest użycie karty kredytowej i wsunięcie jej przez otwór, aż usłyszysz kliknięcie oznaczające odblokowanie samochodu. Aby jednak ta metoda zadziałała, osoba, która ją wykonuje, musi mieć możliwość zajrzenia do wnętrza samochodu.

Jeśli masz pod ręką zapasowy kluczyk, wystarczy wyjąć klucz z zamka i włożyć go do dziurki w innym zamkniętym samochodzie. Może to brzmieć jak ekstremalny sposób na awaryjne otwieranie zamków, odblokowanie drzwi samochodu, ale istnieje wiele sposobów na przecięcie drzwi lub okien za pomocą tylko podstawowych narzędzi. Jeśli chcesz spędzić trochę czasu przed skrzynką z narzędziami przecinając dowolne okno lub drzwi piłą do metalu lub piłą szablastą, jest to świetna opcja!