Agroturystyka pomorskie oferuje pełen pakiet – noclegi i wyżywienie

Cieszący się ciszą i spokojem typowej dla Kaszub części tego uroczego pensjonatu agroturystycznego składa się z kilku tradycyjnych dalmatyńskich kamiennych domów rozrzuconych po uroczej posiadłości leśnej. Zakwaterowanie zapewnia rustykalne w miejscu jakim jest agroturystyka pomorskie, ale gustownie urządzone pokoje z łazienką i klimatyzacją. Agroturystyka pomorskie oferuje pyszne domowe specjały kaszubskie przygotowywane ze świeżych i lokalnych składników, głównie z własnych produktów, w towarzystwie smacznego lokalnego wina i podawane w typowej tawernie.

Agroturystyka pomorskie ma również mały basen i oferuje liczne zajęcia w okolicach osiedla, które pozwolą ci wyjść i cieszyć się krajobrazem. Sama lokalizacja jest idealna, jeśli chcesz uciec od tego wszystkiego i cieszyć się autentycznym wiejskim doświadczeniem, a jednocześnie niezbyt daleko od głównych atrakcji Kaszub takich jak Park Narodowy, urocze zakwaterowanie, cisza i spokój, smaczne jedzenie, a przede wszystkim ciepła gościnność gospodarzy z pewnością sprawią, że będzie to miejsce, do którego warto wrócić! Podczas pobytu w agroturystyce na Kaszubach można delektować się wspaniałymi domowymi potrawami, zaczynając od porannego śniadania w formie bufetu, które można zjeść w ogrodzie.

Agroturystyka pomorskie oferuje codzienne domowe posiłki przygotowywane głównie z własnych produktów. Wszystko jest zdrowe i naturalne, od świeżych składników i lokalnych sezonowych warzyw po oliwę z oliwek i ocet domowej roboty. Tutaj można skosztować wielu autentycznych dalmatyńskich specjałów, od światowej sławy wędzonej szynki, doskonałych serów krowich lub owczych i tradycyjnego świeżo upieczonego chleba, po jedną z najpopularniejszych chorwackich potraw: mięso, ziemniaki i warzywa pieczone.